Historia ceny i opinie o Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 188.62.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 188.62 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7

Według naszych danych Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 za kwotę 199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 Opinie

Sprawdź również historia ceny BaBylissMEN MT725E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7?

Najtaniej Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 można było kupić za 188.62 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 aktualnie?

Aktualna cena Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 wynosi 199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7?

Według serwisu Ceneo, Kalorik Masażer Do Stóp Wodny Biały 420W FM 7 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality 100 Cross Action Avm0Tcpd190696.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.