Historia ceny i opinie o Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 71.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 79.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 71.1 (wykryta w dniu: 2023-11-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 79. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard

Według naszych danych Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard za kwotę 79 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard Opinie

Sprawdź również historia ceny Kaline Q-2XC - Statyw do keyboardu.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard?

Najtaniej Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard można było kupić za 71.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-09.

🏷️ Jaka jest cena Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard aktualnie?

Aktualna cena Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard wynosi 79 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard?

Według serwisu Ceneo, Kaline D 90 Siedzisko Do Keyboard posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Alesis ASP 2 - pedał sustain.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.