Historia ceny i opinie o Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 108.77.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 140.04.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 87.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 108.77 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 140.04. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml

Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml to wyjątkowy zapach dla mężczyzn o odważnym i indywidualnym charakterze. Zapach ten łączy w sobie nuty bób, kolendra, owoce, piżmo, rozmaryn, tymianek, wetiwer i grejpfrut, tworząc ekstrawagancką i zmysłową kompozycję. Jest to zapach kultowy, ale niekonwencjonalny, który przyciąga uwagę i nie oprze mu się żadna kobieta. W składzie znajdziemy również alkohol denat., parfum, woda oraz substancje zapachowe takie jak limonen, linalol, kumaryna, benzyl salicylate, alfa-izometylo jonon, ale również filtr UV i przeciwutleniacze, które zapewniają trwałość zapachu.

Gdzie kupić Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml

Według naszych danych Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml za kwotę 140.04 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Salvador Dali Laguna Woman Woda toaletowa 100ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml?

Najtaniej Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml można było kupić za 108.77 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml aktualnie?

Aktualna cena Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml wynosi 140.04 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml?

Według serwisu Ceneo, Joop! Jump Woda Toaletowa Woda Toaletowa 200 ml posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Chanel Coco Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.