Historia ceny i opinie o Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 149.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 39 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1470.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129 (wykryta w dniu: 2023-03-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 149. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml

Według naszych danych Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml można znaleźć w minimum 39 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml za kwotę 149 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1470 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Giorgio Armani Code Woman Woda perfumowana 30ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml?

Najtaniej Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml można było kupić za 129 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🏷️ Jaka jest cena Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml aktualnie?

Aktualna cena Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml wynosi 149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml?

Według serwisu Ceneo, Jimmy Choo Woman Woda Perfumowana 60ml posiada 1470 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Tiziana Terenzi Kirke Extrait De Parfum Ekstrakt Perfum 100ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.