Historia ceny i opinie o JBL T160 NIEBIESKIE

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL T160 NIEBIESKIE był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 32.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 32.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena JBL T160 NIEBIESKIE

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL T160 NIEBIESKIE. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL T160 NIEBIESKIE, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 32.99 (wykryta w dniu: 2024-01-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 32.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić JBL T160 NIEBIESKIE

Według naszych danych JBL T160 NIEBIESKIE można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując JBL T160 NIEBIESKIE za kwotę 32.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 3.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

JBL T160 NIEBIESKIE Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL T160 NIEBIESKIE, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL T160 NIEBIESKIE w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Gravastar Sirius Earbuds Neon Green.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL T160 NIEBIESKIE?

Najtaniej JBL T160 NIEBIESKIE można było kupić za 32.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🏷️ Jaka jest cena JBL T160 NIEBIESKIE aktualnie?

Aktualna cena JBL T160 NIEBIESKIE wynosi 32.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL T160 NIEBIESKIE?

Według serwisu Ceneo, JBL T160 NIEBIESKIE posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Numark REDWAVE Carbon.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.