Historia ceny i opinie o JBL FLIP 6 Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL FLIP 6 Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 225.4.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 452.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena JBL FLIP 6 Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL FLIP 6 Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL FLIP 6 Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 225.4 (wykryta w dniu: 2023-11-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 452. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić JBL FLIP 6 Niebieski

Według naszych danych JBL FLIP 6 Niebieski można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując JBL FLIP 6 Niebieski za kwotę 452 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 45.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

JBL FLIP 6 Niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL FLIP 6 Niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL FLIP 6 Niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Mi Portable Speaker Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL FLIP 6 Niebieski?

Najtaniej JBL FLIP 6 Niebieski można było kupić za 225.4 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-06.

🏷️ Jaka jest cena JBL FLIP 6 Niebieski aktualnie?

Aktualna cena JBL FLIP 6 Niebieski wynosi 452 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL FLIP 6 Niebieski?

Według serwisu Ceneo, JBL FLIP 6 Niebieski posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny JBL Charge 5 WiFi Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.