Historia ceny i opinie o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 358.53 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 178opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 358.53 zł (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-23) wynosi 399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Według naszych danych JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth, to w serwisie Ceneo znajdziesz 178 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 12 Mini 64GB Czarny (Black).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth?

Najtaniej JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth można było kupić za 358.53 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth aktualnie?

Aktualna cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth wynosi 399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-23.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth?

Według serwisu Ceneo, JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth posiada 178 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.