Historia ceny i opinie o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 358.53.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 445.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 178.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 358.53 (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 445. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Głośnik przenośny JBL Flip 5 o mocy 20 W to kompaktowy i lekki głośnik Bluetooth. Posiada złącza USB i NFC oraz akumulator o czasie pracy do 12 godzin. Głośnik ma wbudowany mikrofon i jest odporny na zachlapanie z wodoodporną konstrukcją IPX7. Oferuje doskonałą jakość dźwięku z dynamicznym basem, idealny na imprezy w basenie czy na świeżym powietrzu. Głośnik Bluetooth® w wersji 4.2, z obsługą profili A2DP V1.3 i AVRCP V1.6 oraz pasmem przenoszenia 65Hz–20kHz. Czas ładowania akumulatora to 2.5 godziny, a czas odtwarzania muzyki to do 12 godzin. Wymiary głośnika to 181 x 69 x 74mm, a masa 540g.

Gdzie kupić JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth

Według naszych danych JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth za kwotę 445 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth, to w serwisie Ceneo znajdziesz 178 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Interfejs audio Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth?

Najtaniej JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth można było kupić za 358.53 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth aktualnie?

Aktualna cena JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth wynosi 445 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth?

Według serwisu Ceneo, JBL Flip 5 (Czarny) Przenośny Glośnik Bluetooth posiada 178 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Czarny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.