Historia ceny i opinie o JBL Clip 4 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL Clip 4 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 168.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 205.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 11.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena JBL Clip 4 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL Clip 4 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL Clip 4 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 168 (wykryta w dniu: 2023-06-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 205. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić JBL Clip 4 Czarny

Według naszych danych JBL Clip 4 Czarny można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując JBL Clip 4 Czarny za kwotę 205 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

JBL Clip 4 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL Clip 4 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 11 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL Clip 4 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny JBL Xtreme 3 Moro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL Clip 4 Czarny?

Najtaniej JBL Clip 4 Czarny można było kupić za 168 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-16.

🏷️ Jaka jest cena JBL Clip 4 Czarny aktualnie?

Aktualna cena JBL Clip 4 Czarny wynosi 205 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL Clip 4 Czarny?

Według serwisu Ceneo, JBL Clip 4 Czarny posiada 11 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Harman Kardon Go+Play Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.