Historia ceny i opinie o Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 125.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 162.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 125 (wykryta w dniu: 2023-08-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 162. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray

Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa to 100ml spray o prostym i pięknym zapachu, który wnosi optymizm do życia. Flakon jest przezroczysty o prostej formie, odzwierciedlającym istotę zapachu, z grafiką na opakowaniu prezentującą kształt flakonu i imię zapachu. Kolor opakowania odzwierciedla zieloną nutę zapachową. W składzie wyczuwalne są nuty takie jak: cedr, cytryna, hiacynt, jaśmin. Perfumy zostały stworzone z olejków rozwijających się na skórze w różnym tempie i są podzielone na trzy nuty: głowy, serca i bazy. Jest to woda toaletowa, która charakteryzuje się niższym stężeniem olejków zapachowych i alkoholu w porównaniu do perfum czy wody perfumowanej, co sprawia, że zapach jest delikatniejszy i subtelniejszy.

Gdzie kupić Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray

Według naszych danych Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray za kwotę 162 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bentley Bentley For Men Azure Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray?

Najtaniej Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray można było kupić za 125 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-01.

🏷️ Jaka jest cena Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray aktualnie?

Aktualna cena Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray wynosi 162 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray?

Według serwisu Ceneo, Issey Miyake A Scent Woman Woda toaletowa 100ml spray posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Guerlain Shalimar Woman Woda Toaletowa 90 ml TESTER.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.