Historia ceny i opinie o Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 327.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149 (wykryta w dniu: 2023-11-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 327. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY

Irygator dentystyczny Waterpik WP-662E2 CZARNY to zaawansowane urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej, które skutecznie usuwa bakterie z przestrzeni międzyzębowych i dziąsel. Posiada czarne, stacjonarne zasilanie, ciągły oraz pulsacyjny strumień wody i jest wyposażony w 7 końcówek w zestawie. Dzięki regulacji ciśnienia można dostosować siłę strumienia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nowa smukła konstrukcja z przyciskiem włączania i wyłączania przepływu wody na rączce zapewnia łatwą obsługę. Urządzenie oferuje 10 stopni regulacji ciśnienia, maksymalne ciśnienie robocze do 6,9 Bar, wyjmowalny zbiornik i skrytkę na końcówki. Posiada dwa tryby pracy - Floss do codziennej pielęgnacji i Massage do stymulacji ukrwienia dziąseł. Badania dowodzą, że regularne używanie irygatora Waterpik przyczynia się do znacznego obniżenia krwawienia i zapalenia dziąseł oraz poprawy ich zdrowia już po 14 dniach. Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją z polskiej dystrybucji i jest polecany przez stomatologów jako jeden z najlepszych irygatorów dostępnych na rynku.

Gdzie kupić Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY

Według naszych danych Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY za kwotę 327 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 32.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka PHILIPS S9000 S9987/59.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY?

Najtaniej Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY można było kupić za 149 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-03.

🏷️ Jaka jest cena Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY aktualnie?

Aktualna cena Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY wynosi 327 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY?

Według serwisu Ceneo, Irygator Waterpik WP-662E2 CZARNY posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Golarka Braun Series 5 51-W1200S.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.