Historia ceny i opinie o Irygator WATERPIK WP-563

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator WATERPIK WP-563 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 269.11.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 305.97.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Irygator WATERPIK WP-563

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator WATERPIK WP-563. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator WATERPIK WP-563, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 269.11 (wykryta w dniu: 2023-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 305.97. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Irygator WATERPIK WP-563

Irygator WATERPIK WP-563 to nowoczesne, bezprzewodowe urządzenie do higieny jamy ustnej, które skutecznie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe przy użyciu pulsacyjnego strumienia wody. Dzięki trzem trybom pracy oraz trzem końcówkom w zestawie, umożliwia precyzyjne i dogłębne czyszczenie miejsc trudnodostępnych, a także delikatny masaż dziąseł. Wodoodporny korpus pozwala na używanie irygatora pod prysznicem, a szybkie ładowanie magnetyczne oraz cicha praca zwiększają komfort użytkowania. Irygator WATERPIK WP-563 wyróżnia się na tle konkurencji swoją funkcjonalnością, eleganckim wyglądem oraz wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń i bakterii, zapewniając najlepszą higienę jamy ustnej nawet podczas leczenia ortodontycznego. Idealny dla osób z delikatnymi dziąsłami czy problemami z płytką nazębną.

Gdzie kupić Irygator WATERPIK WP-563

Według naszych danych Irygator WATERPIK WP-563 można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator WATERPIK WP-563 za kwotę 305.97 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 30.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator WATERPIK WP-563 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator WATERPIK WP-563, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator WATERPIK WP-563 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Irygator PHILIPS Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3826/31.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator WATERPIK WP-563?

Najtaniej Irygator WATERPIK WP-563 można było kupić za 269.11 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Irygator WATERPIK WP-563 aktualnie?

Aktualna cena Irygator WATERPIK WP-563 wynosi 305.97 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator WATERPIK WP-563?

Według serwisu Ceneo, Irygator WATERPIK WP-563 posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Golarka PHILIPS S9000 S9987/59.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.