Historia ceny i opinie o Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 305.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 305.99 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 348.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano

Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano to stacjonarne, białe urządzenie do higieny jamy ustnej, które jest łatwiejsze w użyciu i skuteczniejsze niż nić dentystyczna. Posiada ciągły strumień wody i funkcję regulacji prędkości, a w zestawie znajdują się dwie końcówki. Jest klinicznie udowodnione, że irygatory Waterpik są niezwykle skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej oraz zmniejszaniu krwawień i zapaleń dziąseł. Model NANO WP-250 E2 jest o 50% mniejszy niż poprzednie modele i posiada zbiornik, który służy jako przykrywka do higienicznego przechowywania. Urządzenie jest idealne dla osób z aparatem ortodontycznym, implantami, koronkami czy otwartymi kieszonkami i jest 20% cichsze niż poprzednie modele. Zapewnia uczucie świeżości i czystości, a regularne użytkowanie pomaga utrzymać dziąsła w doskonałej kondycji.

Gdzie kupić Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano

Według naszych danych Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano za kwotę 348.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BABYLISS PRO T-blade FX7880E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano?

Najtaniej Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano można było kupić za 305.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano aktualnie?

Aktualna cena Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano wynosi 348.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano?

Według serwisu Ceneo, Irygator Waterpik Irygator WP-250E2 Nano posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Wahl Super Taper Cordless maszynka bezprzewodowa.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.