Historia ceny i opinie o Irygator Smilesonic H2O Blue

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator Smilesonic H2O Blue był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 221.61.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 289.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Irygator Smilesonic H2O Blue

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator Smilesonic H2O Blue. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator Smilesonic H2O Blue, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 221.61 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 289. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Irygator Smilesonic H2O Blue

Irygator Smilesonic H2O Blue to wysokiej jakości, bezprzewodowy sprzęt do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, który oferuje pełen komfort użytkowania. Zasilany akumulatorowo, posiada pulsacyjny strumień wody, który można regulować w zależności od potrzeb, dzięki pięciu programom pracy: Soft, Medium, Strong, Pulse i DIY. Urządzenie wyposażone jest w ergonomiczną rączkę z imponującym designem, włącznik/wyłącznik, przycisk zmiany trybu oraz zbiornik wody w uchwycie o pojemności 300 ml, co eliminuje konieczność dolewania wody podczas użytkowania. Irygator pracuje na jednym ładowaniu przez 2 miesiące i oferuje duży zakres ciśnienia od 0,5 do 7,6 bara. W zestawie znajduje się aż 5 końcówek: Standard, Periodontal, Orthodontic, Plaque oraz Tongue, które są przeznaczone do różnych potrzeb higienicznych jamy ustnej. Irygator Smilesonic H2O Blue cieszy się zaufaniem wśród największych sklepów stomatologicznych, co gwarantuje jego jakość i niezawodność.

Gdzie kupić Irygator Smilesonic H2O Blue

Według naszych danych Irygator Smilesonic H2O Blue może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator Smilesonic H2O Blue za kwotę 289 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 28.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator Smilesonic H2O Blue Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator Smilesonic H2O Blue, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator Smilesonic H2O Blue w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Braun Black BT7330.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator Smilesonic H2O Blue?

Najtaniej Irygator Smilesonic H2O Blue można było kupić za 221.61 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Irygator Smilesonic H2O Blue aktualnie?

Aktualna cena Irygator Smilesonic H2O Blue wynosi 289 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator Smilesonic H2O Blue?

Według serwisu Ceneo, Irygator Smilesonic H2O Blue posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oclean X Pro Digital Srebrny C01000382.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.