Historia ceny i opinie o Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 56.7.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 309.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 56.7 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 309.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel

Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel to bezprzewodowy irygator do zębów, który charakteryzuje się białym kolorem i ciągłym strumieniem wody. Zasilany jest on bateryjnie, a w zestawie znajduje się jedna końcówka oraz funkcja regulacji ciśnienia. Urządzenie ma dwa tryby pracy: łagodny o ciśnieniu 3,5 br oraz normalny o ciśnieniu 5,3 br. Czas użytkowania na jednym zestawie baterii to 30 razy przy pełnym zbiorniku lub około 20 minut ciągłej pracy, a jednorazowe używanie trwa około 40 sekund, co wystarcza na oczyszczenie całej jamy ustnej. Irygator jest lekki i ma niewielkie gabaryty, co ułatwia jego transport oraz przechowywanie. Dzięki wodoodpornemu korpusowi, można go używać w przeróżnych miejscach. Pozwala on na dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowej, usuwając resztki pokarmu, co zwykłe szczoteczki nie są w stanie zrobić. Jest polecany dla osób z aparatem ortodontycznym, mostami protetycznymi, implantami lub dla tych, którzy często podróżują. Dodatkowo irygator masuje dziąsła, poprawiając ich krążenie i ukrwienie.

Gdzie kupić Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel

Według naszych danych Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel za kwotę 309.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 31.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Maszynka do strzyżenia MOSER 1430-0050 Cordless.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel?

Najtaniej Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel można było kupić za 56.7 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel aktualnie?

Aktualna cena Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel wynosi 309.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel?

Według serwisu Ceneo, Irygator Panasonic EW-DJ10-A503 Travel posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Planet MercurX.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.