Historia ceny i opinie o Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 98.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.01.2024.

Cena Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 98.99 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-10) wynosi 119.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2

Według naszych danych Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 za kwotę 119.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Automatyczna lokówka do włosów z powłoką ceramiczną bezprzewodowa.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2?

Najtaniej Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 można było kupić za 98.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 aktualnie?

Aktualna cena Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 wynosi 119.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2?

Według serwisu Ceneo, Irygator BERDSEN Irygator stacjonarny ClearJet X2 posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Ariete Baby Monitor Elektroniczna Niania Kubuś Puchatek 2855.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.