Historia ceny i opinie o iRobot Roomba Combo j7+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt iRobot Roomba Combo j7+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1249.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/18/2023.

Cena iRobot Roomba Combo j7+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu iRobot Roomba Combo j7+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena iRobot Roomba Combo j7+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1249 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-18) wynosi 4199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić iRobot Roomba Combo j7+

Według naszych danych iRobot Roomba Combo j7+ można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując iRobot Roomba Combo j7+ za kwotę 4199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 419.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

iRobot Roomba Combo j7+ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o iRobot Roomba Combo j7+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o iRobot Roomba Combo j7+ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Roborock S7 MaxV+ 105247.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena iRobot Roomba Combo j7+?

Najtaniej iRobot Roomba Combo j7+ można było kupić za 1249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena iRobot Roomba Combo j7+ aktualnie?

Aktualna cena iRobot Roomba Combo j7+ wynosi 4199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-18.

🗣️️ Jakie są opinie o iRobot Roomba Combo j7+?

Według serwisu Ceneo, iRobot Roomba Combo j7+ posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 3.8/5.

Zobacz także historia ceny Ecovacs DEEBOT T10 Biały DBX33.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.