Historia ceny i opinie o iRobot Roomba Combo j5

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt iRobot Roomba Combo j5 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.02.2024.

Cena iRobot Roomba Combo j5

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu iRobot Roomba Combo j5. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena iRobot Roomba Combo j5, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2199 (wykryta w dniu: 2023-12-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-22) wynosi 2199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić iRobot Roomba Combo j5

Według naszych danych iRobot Roomba Combo j5 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując iRobot Roomba Combo j5 za kwotę 2199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 219.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

iRobot Roomba Combo j5 Opinie

Sprawdź również historia ceny Ecovacs Deebot X1 Omni Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena iRobot Roomba Combo j5?

Najtaniej iRobot Roomba Combo j5 można było kupić za 2199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-25.

🏷️ Jaka jest cena iRobot Roomba Combo j5 aktualnie?

Aktualna cena iRobot Roomba Combo j5 wynosi 2199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-22.

🗣️️ Jakie są opinie o iRobot Roomba Combo j5?

Według serwisu Ceneo, iRobot Roomba Combo j5 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Kernau KVC 101.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.