Historia ceny i opinie o iRobot Roomba 696

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt iRobot Roomba 696 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena iRobot Roomba 696

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu iRobot Roomba 696. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena iRobot Roomba 696, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

iRobot Roomba 696

iRobot Roomba 696 to automatyczny odkurzacz z filtrem AeroVac, który ma pojemność 0,6 litra i może pracować do 90 minut na jednym ładowaniu. Jego poziom hałasu wynosi od 71 do 75 dB, a posiada różne opcje czyszczenia, takie jak odkurzanie, intensywne czyszczenie oraz sprzątanie miejscowe. Urządzenie ma również funkcje, takie jak automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, automatyczne wyłączanie oraz zdalne sterowanie i harmonogram. Opatentowana technologia Dirt Detect pozwala na wykrywanie szczególnie zabrudzonych miejsc, a 3-stopniowy system sprzątania, wirująca szczotka boczna oraz ruchoma głowica czyszcząca zapewniają skuteczność sprzątania zarówno na dywanach, jak i twardych podłogach. Ponadto, dzięki funkcji iAdapt, Roomba 696 jest w stanie wykryć i unikać przeszkód, schodów i przepaści, a także wjeżdżać pod meble i dookoła nich, dzięki czemu sprząta dokładnie każdy zakątek pomieszczenia. Firma iRobot ma ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce, sprzedając ponad 20 milionów robotów domowych na całym świecie.

Gdzie kupić iRobot Roomba 696

Według naszych danych iRobot Roomba 696 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując iRobot Roomba 696 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

iRobot Roomba 696 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o iRobot Roomba 696, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o iRobot Roomba 696 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Unold Coffee Machine Compact Thermo (281115).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena iRobot Roomba 696?

Najtaniej iRobot Roomba 696 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-29.

🏷️ Jaka jest cena iRobot Roomba 696 aktualnie?

Aktualna cena iRobot Roomba 696 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o iRobot Roomba 696?

Według serwisu Ceneo, iRobot Roomba 696 posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ecovacs Deebot 900.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.