Historia ceny i opinie o Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 109.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129.99 (wykryta w dniu: 2022-08-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen to najlepiej sprzedający się interfejs audio na świecie, który jest popularny wśród artystów różnych gatunków muzycznych. Oferuje on dwa wejścia mikrofonowe, liniowe i instrumentalne, które pozwalają na jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie do dwóch kanałów z niezależnie sterowanymi wyjściami słuchawkowymi i monitorowymi. Posiada ulepszone przedwzmacniacze mikrofonowe z efektem „Air”, zapewniające nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk. Zastosowane wysokiej jakości 24-bitowe/192 kHz konwertery AD-DA zapewniają nagrywanie instrumentów o wysokiej impedancji bez zniekształceń. Wskaźnik Gain Halo ułatwia szybkie i łatwe ustawienie poziomu wejściowego. Interfejs współpracuje z komputerami Mac i PC poprzez kabel USB, bez konieczności zewnętrznego zasilania. Wyróżnia się najlepszymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi w serii Scarlett z przełączanym trybem „Air” i dwoma wejściami instrumentalnymi z wysokim zapasem wzmocnienia dla gitary lub basu.

Gdzie kupić Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen

Według naszych danych Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen, to w serwisie Ceneo znajdziesz 109 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Interfejs audio Focusrite Scarlett 18i20 3rd Gen.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen?

Najtaniej Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen można było kupić za 129.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-18.

🏷️ Jaka jest cena Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen aktualnie?

Aktualna cena Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen?

Według serwisu Ceneo, Interfejs audio Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen posiada 109 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Interfejs audio Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.