Historia ceny i opinie o Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1296.28.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1670.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 70.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1296.28 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1670. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda

Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki temu urządzeniu Twój klucz zawsze jest w Twoim telefonie, co pozwala na zdalne sterowanie dostępem do drzwi. Tedee jest najmniejszym na świecie zamkiem z wydajnym akumulatorem, który umożliwia autootwieranie i autozamykanie drzwi smartfonem o każdej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Dedykowany, bardzo wydajny akumulator został opracowany przez inżynierów Gerdy przy współpracy z Instytutem Badawczym z Korei Południowej. Zamek charakteryzuje się stylowym designem, funkcjonalnością i bezpieczeństwem, potwierdzonym gwarancją bezpieczeństwa GERDA. Mechanizm napędzający zamek to innowacyjna i opatentowana konstrukcja, a wszystkie dane z aplikacji są szyfrowane przez najbezpieczniejszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Aplikacja tedee pozwala na zdalną obsługę zamka, sprawdzanie jego statusu oraz włączenie funkcji automatycznego otwierania.

Gdzie kupić Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda

Według naszych danych Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda za kwotę 1670 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 167.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda, to w serwisie Ceneo znajdziesz 70 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera samochodowa 70mai RC06 (wideorejestrator).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda?

Najtaniej Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda można było kupić za 1296.28 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda aktualnie?

Aktualna cena Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda wynosi 1670 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda?

Według serwisu Ceneo, Inteligentny zamek do drzwi tedee powered by Gerda posiada 70 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Chalk (Jasno Szary).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.