Historia ceny i opinie o inkBOOK Focus Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Focus Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 912.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1039.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena inkBOOK Focus Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Focus Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Focus Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 912 (wykryta w dniu: 2023-12-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-31) wynosi 1039. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić inkBOOK Focus Niebieski

Według naszych danych inkBOOK Focus Niebieski można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując inkBOOK Focus Niebieski za kwotę 1039 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 103.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

inkBOOK Focus Niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Focus Niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Focus Niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Hogner Ionic-Care Triton X6 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Focus Niebieski?

Najtaniej inkBOOK Focus Niebieski można było kupić za 912 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-12.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Focus Niebieski aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Focus Niebieski wynosi 1039 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-31.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Focus Niebieski?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Focus Niebieski posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Nawilżacz Stylies Helos.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.