Historia ceny i opinie o Infinix HOT 30

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Infinix HOT 30 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 665.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 665.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 17.01.2024.

Cena Infinix HOT 30

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Infinix HOT 30. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Infinix HOT 30, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 665 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-17) wynosi 665. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Infinix HOT 30

Według naszych danych Infinix HOT 30 można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Infinix HOT 30 za kwotę 665 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 66.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Infinix HOT 30 Opinie

Sprawdź również historia ceny Cubot X50 8/128GB Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Infinix HOT 30?

Najtaniej Infinix HOT 30 można było kupić za 665 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Infinix HOT 30 aktualnie?

Aktualna cena Infinix HOT 30 wynosi 665 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Infinix HOT 30?

Według serwisu Ceneo, Infinix HOT 30 posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 2.0/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB Szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.