Historia ceny i opinie o iLife V7S Plus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt iLife V7S Plus był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena iLife V7S Plus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu iLife V7S Plus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena iLife V7S Plus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

iLife V7S Plus

iLife V7S Plus to inteligentny robot sprzątający z funkcją odkurzania i mopowania, wyposażony w filtr HEPA i pojemność zbiornika na kurz 0,3 l. Oferuje maksymalny czas pracy do 120 minut, cichą pracę w zakresie 66-70 dB i programator pracy. Posiada funkcję automatycznego powrotu do bazy i różne opcje czyszczenia, w tym mopowanie, odkurzanie i sprzątanie miejscowe (SPOT). Jego bateria o pojemności 2600mAh umożliwia sprzątanie większych przestrzeni, a zbiornik wodny i-Dropping pozwala na precyzyjne mycie podłóg. Dodatkowo, robot oferuje cztery tryby sprzątania, duży zbiornik na kurz i zaawansowane systemy filtracji, co sprawia, że jest wydajnym i wszechstronnym urządzeniem do utrzymania czystości w domu.

Gdzie kupić iLife V7S Plus

Według naszych danych iLife V7S Plus może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując iLife V7S Plus za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

iLife V7S Plus Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o iLife V7S Plus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o iLife V7S Plus w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny iRobot Roomba I3+ I3558.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena iLife V7S Plus?

Najtaniej iLife V7S Plus można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-22.

🏷️ Jaka jest cena iLife V7S Plus aktualnie?

Aktualna cena iLife V7S Plus wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o iLife V7S Plus?

Według serwisu Ceneo, iLife V7S Plus posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Dreame L10 Pro Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.