Historia ceny i opinie o Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 130.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 149.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12.01.2024.

Cena Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 130 (wykryta w dniu: 2023-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-12) wynosi 149. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500

Według naszych danych Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 za kwotę 149 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny MONACOR PA-900.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500?

Najtaniej Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 można było kupić za 130 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 aktualnie?

Aktualna cena Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 wynosi 149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500?

Według serwisu Ceneo, Ibiza Light 2-kanałowy dla DJ'a MIX500 posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Reloop Rmx 44 Bt Mikser Dj.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.