Historia ceny i opinie o Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1344.19.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1344.19 (wykryta w dniu: 2023-12-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite to elegancka i wygodna w użytkowaniu hulajnoga o mocy 250 W, zapewniająca stabilną i komfortową jazdę dzięki długiej kierownicy i pneumatycznym oponom. Posiada zmodernizowany system odzyskiwania energii kinetycznej KERS, trzy tryby prędkości oraz możliwość podłączenia do aplikacji Mi Home. Wyposażona w wielofunkcyjny pulpit nawigacyjny, regeneracyjne i tarczowe hamulce z układem przeciwblokującym E-ABS, jak również przednie i tylne światła LED. Jest kompatybilna z systemami Android 4.3 i wyższymi oraz iOS 9 i wyższymi, a jej pojemność baterii wynosi 187 Wh, co pozwala na przejechanie do 20 km na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość wynosi 20 km/h. Hulajnoga jest łatwa w transporcie dzięki możliwości szybkiego złożenia w 3 sekundy i kompaktowym wymiarom po złożeniu. Jest dostępna w kolorze czarnym i charakteryzuje się 8,5-calowymi oponami pneumatycznymi.

Gdzie kupić Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite

Według naszych danych Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite za kwotę 1449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 144.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hulajnoga elektryczna Hulajnoga Elektryczna Hiley Tiger 8.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite?

Najtaniej Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite można było kupić za 1344.19 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-13.

🏷️ Jaka jest cena Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite aktualnie?

Aktualna cena Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite wynosi 1449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite?

Według serwisu Ceneo, Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia Electric Scooter Essential Lite posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Hulajnoga elektryczna Razor E90 Zielony 13173802.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.