Historia ceny i opinie o Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 145.85.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 40 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 809.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129.99 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 145.85. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml

Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml to zapach stworzony dla nowoczesnej, romantycznej i pewnej siebie kobiety. Promieniująca kobiecością kompozycja z wyczuwalnymi nutami mandarynki, czarnej porzeczki, frezji, orientalnej lilii, bułgarskiej róży, kwiatu stephanotisu, moreli, ambry i luksusowego drewna satynowego. Flakon o kształcie walca o łagodnych krawędziach podstaw i różowej barwie z przezroczystą zakrętką stanowi idealną oprawę dla wyjątkowych perfum. Perfekcyjny wybór dla kobiet pragnących podkreślić swoją delikatność i zmysłowość.

Gdzie kupić Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml

Według naszych danych Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml można znaleźć w minimum 40 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml za kwotę 145.85 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.59 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 809 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lancome Idole Woda Perfumowana 75ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml?

Najtaniej Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml można było kupić za 129.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml aktualnie?

Aktualna cena Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml wynosi 145.85 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml?

Według serwisu Ceneo, Hugo Boss Femme Woda Perfumowana 75 ml posiada 809 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Hugo Boss Bottled Woda Toaletowa 200 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.