Historia ceny i opinie o Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 159.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 183.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 159 (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 183. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester

Hugo Boss Bottled (szary) No.6 to klasyczna woda toaletowa o wyrafinowanym i wyróżniającym się zapachu stworzonym dla mężczyzn dążących do sukcesu. Pojawiła się na rynku w 1998 roku i od tamtej pory zdobyła popularność dzięki swojej świeżości, męskości i intrygującej kompozycji nut zapachowych. Tester tej wody toaletowej różni się od klasycznej wersji opakowaniem, na butelce i pudełku może znaleźć się napis „tester”. Zapach charakteryzują nuty głowy z mechem dębowym, cytryną, geranium, bergamotką, śliwką i jabłkiem, nuty serca z oździkami, cynamonem, mahoniem i goździkiem ogrodowym oraz nuta bazowa z wanilią, wetiwerią, cedrem, drzewem sandałowym i oliwką. Jest to intrygująca propozycja dla nowoczesnych, aktywnych mężczyzn.

Gdzie kupić Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester

Według naszych danych Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester za kwotę 183 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lacoste Pour Femme Timeless Woda Perfumowana 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester?

Najtaniej Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester można było kupić za 159 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester aktualnie?

Aktualna cena Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester wynosi 183 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester?

Według serwisu Ceneo, Hugo Boss Bottled (szary) No.6 Woda Toaletowa 100 ml Tester posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Paco Rabanne 1 Million Woda Toaletowa 50 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.