Historia ceny i opinie o Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 541.78.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 504.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 541.78 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny

Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny to męski smartwatch z Bluetooth o przekątnej ekranu 1,39 cala i pojemności baterii 420mAh, współpracujący z systemami Android, iOS i Windows. Zawiera pulsometr i oferuje funkcje GPS oraz wodoodporność. Pasek wykonany jest z tworzywa sztucznego. Wyposażony w procesor Kirin A1, bogaty zestaw czujników monitorujących aktywność i funkcje multimedialne. Posiada ekran AMOLED, który wyświetla szczegółowe informacje o treningu, monitoruje puls, dystans, kroki, spalone kalorie i wydolność tlenową. Oferuje ponad 10 planów treningowych i szacuje czas potrzebny na odzyskanie pełnej formy po wysiłku.

Gdzie kupić Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny

Według naszych danych Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 504 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple Watch Series 8 GPS 41mm koperta z aluminium północ + opaska sportowa północ (MNP53WBA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny?

Najtaniej Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny można było kupić za 541.78 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny aktualnie?

Aktualna cena Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny?

Według serwisu Ceneo, Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Czarny posiada 504 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny APPLE Watch Ultra Cellular 49mm Tytanowy z opaską Ocean w kolorze północ (MQFK3WBA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.