Historia ceny i opinie o HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 464.55 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 529.97 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 18opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 464.55 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-21) wynosi 529.97 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty

Według naszych danych HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 18 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Epix Gen 2 Sapphire Czarny (100258211).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty?

Najtaniej HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty można było kupić za 464.55 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty aktualnie?

Aktualna cena HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty wynosi 529.97 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🗣️️ Jakie są opinie o HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty?

Według serwisu Ceneo, HUAWEI Watch Fit 2 Active Złoty posiada 18 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.