Historia ceny i opinie o HOLZMANN HBS 230 ECO

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt HOLZMANN HBS 230 ECO był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 892.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 895.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.02.2024.

Cena HOLZMANN HBS 230 ECO

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu HOLZMANN HBS 230 ECO. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena HOLZMANN HBS 230 ECO, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 892 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-18) wynosi 895. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić HOLZMANN HBS 230 ECO

Według naszych danych HOLZMANN HBS 230 ECO można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując HOLZMANN HBS 230 ECO za kwotę 895 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

HOLZMANN HBS 230 ECO Opinie

Sprawdź również historia ceny Atika BTU450.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena HOLZMANN HBS 230 ECO?

Najtaniej HOLZMANN HBS 230 ECO można było kupić za 892 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena HOLZMANN HBS 230 ECO aktualnie?

Aktualna cena HOLZMANN HBS 230 ECO wynosi 895 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-18.

🗣️️ Jakie są opinie o HOLZMANN HBS 230 ECO?

Według serwisu Ceneo, HOLZMANN HBS 230 ECO posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Holzstar Kgz 210 E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.