Historia ceny i opinie o Hitachi H60MEY WT

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Hitachi H60MEY WT był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2722.27.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 15.02.2024.

Cena Hitachi H60MEY WT

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Hitachi H60MEY WT. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Hitachi H60MEY WT, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2722.27 (wykryta w dniu: 2023-03-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-15) wynosi 2999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Hitachi H60MEY WT

Według naszych danych Hitachi H60MEY WT można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Hitachi H60MEY WT za kwotę 2999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 299.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Hitachi H60MEY WT Opinie

Sprawdź również historia ceny Metabo KH 18 LTX BL 24 Q + metaBOX + 2 akumulatory LiHD 18V/4.0Ah.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Hitachi H60MEY WT?

Najtaniej Hitachi H60MEY WT można było kupić za 2722.27 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🏷️ Jaka jest cena Hitachi H60MEY WT aktualnie?

Aktualna cena Hitachi H60MEY WT wynosi 2999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-15.

🗣️️ Jakie są opinie o Hitachi H60MEY WT?

Według serwisu Ceneo, Hitachi H60MEY WT posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Worx WX333.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.