Historia ceny i opinie o HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 239.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 329.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 47.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 239 (wykryta w dniu: 2023-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 329. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER

HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER to kwiatowo-wodne perfumy unisex stworzone przez Jean-Claude Ellena. Zapach jest inspirowany atmosferą greckich wysp i Morza Śródziemnego, dzięki czemu przenosi myślami na wybrzeże, gdzie aromaty pomarańczy i figowca wibrują w powietrzu. Nuty głowy to mandarynka, bergamotka, cytryna, w sercu kwiat pomarańczy, biały oleander, a w bazie cyprys, liść figi, piżmo, czerwony cedr, jałowiec, pistacja. Jest to pierwsza propozycja z serii "Un Jardin" uznawana za najlepszą. Produkt występuje w wersji flakon, bez oryginalnego opakowania, ale z identycznymi składami i zapachami jak w produkcji oryginalnej.

Gdzie kupić HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER

Według naszych danych HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER za kwotę 329 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 32.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 47 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Jimmy Choo Fever woda perfumowana 100ml tester.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER?

Najtaniej HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER można było kupić za 239 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-16.

🏷️ Jaka jest cena HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER aktualnie?

Aktualna cena HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER wynosi 329 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER?

Według serwisu Ceneo, HERMES Un Jardin en Mediterranee Woda toaletowa 100ml spray TESTER posiada 47 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Paco Rabanne 1 Million Woda Toaletowa 100 ml TESTER.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.