Historia ceny i opinie o Harman Kardon Citation Oasis szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Harman Kardon Citation Oasis szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1034.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1149.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Harman Kardon Citation Oasis szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Harman Kardon Citation Oasis szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Harman Kardon Citation Oasis szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1034 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1149. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Harman Kardon Citation Oasis szary

Według naszych danych Harman Kardon Citation Oasis szary można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Harman Kardon Citation Oasis szary za kwotę 1149 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 114.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Harman Kardon Citation Oasis szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Harman Kardon Citation Oasis szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Harman Kardon Citation Oasis szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hama Twin 2.0 Bluetooth biały (188221).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Harman Kardon Citation Oasis szary?

Najtaniej Harman Kardon Citation Oasis szary można było kupić za 1034 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Harman Kardon Citation Oasis szary aktualnie?

Aktualna cena Harman Kardon Citation Oasis szary wynosi 1149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Harman Kardon Citation Oasis szary?

Według serwisu Ceneo, Harman Kardon Citation Oasis szary posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 3.3/5.

Zobacz także historia ceny Sencor Sirius Mini SSS 6100N czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.