Historia ceny i opinie o Harman Kardon Citation Bar Szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Harman Kardon Citation Bar Szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2749.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena Harman Kardon Citation Bar Szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Harman Kardon Citation Bar Szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Harman Kardon Citation Bar Szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2749 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 3349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Harman Kardon Citation Bar Szary

Według naszych danych Harman Kardon Citation Bar Szary można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Harman Kardon Citation Bar Szary za kwotę 3349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 334.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Harman Kardon Citation Bar Szary Opinie

Sprawdź również historia ceny Pralka Samsung WW90T4020EE.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Harman Kardon Citation Bar Szary?

Najtaniej Harman Kardon Citation Bar Szary można było kupić za 2749 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Harman Kardon Citation Bar Szary aktualnie?

Aktualna cena Harman Kardon Citation Bar Szary wynosi 3349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Harman Kardon Citation Bar Szary?

Według serwisu Ceneo, Harman Kardon Citation Bar Szary posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Panasonic SC-HTB600 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.