Historia ceny i opinie o Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 228.74.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 161.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/21/2023.

Cena Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-21) wynosi 228.74. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray

Według naszych danych Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray za kwotę 228.74 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.87 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray, to w serwisie Ceneo znajdziesz 161 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Montblanc Legend Red Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray?

Najtaniej Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray można było kupić za 179 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray aktualnie?

Aktualna cena Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray wynosi 228.74 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray?

Według serwisu Ceneo, Guerlain Shalimar Woda perfumowana 30ml spray posiada 161 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Yodeyma Paris Perfumy Gianna 100 Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.