Historia ceny i opinie o Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 226.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 260.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 46.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 226 (wykryta w dniu: 2023-11-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 260. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml

Gucci Flora Gorgeous Gardenia to luksusowa woda perfumowana o pojemności 50 ml, stworzona przez markę Gucci. Zapach charakteryzuje się wyczuwalnymi nutami kwiatu gardenii i jaśminu, tworząc kompozycję kwiatowo-owocową o delikatnie słodkim aromacie. Perfumy pozwalają przenieść się do radosnej krainy fantazji, dzięki czemu można uciec od rzeczywistości. Kluczowe elementy zapachu to radosny akord kwiatów gruszy, słodki brązowy cukier oraz mistyczna moc gardenii i jaśminu wielkokwiatowego. Flakon jest nowoczesny i elegancki, wykonany z lakierowanego różowego szkła z lśniącym złotym korkiem, ozdobiony charakterystycznym wzorem Flora Domu Gucci, stworzonym przez artystę Vittorio Accornero w 1966 roku. Gucci Flora Gorgeous Gardenia wyróżnia się nowoczesną kwiatową kompozycją i pięknym designem flakonu, co czyni ją wyjątkowym produktem na rynku perfum.

Gdzie kupić Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml

Według naszych danych Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml za kwotę 260 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 46 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein One Shock For Him Woda Toaletowa 200 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml?

Najtaniej Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml można było kupić za 226 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-10.

🏷️ Jaka jest cena Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml aktualnie?

Aktualna cena Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml wynosi 260 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml?

Według serwisu Ceneo, Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Woda Perfumowana 50Ml posiada 46 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Jean Paul Gaultier Le Beau Parfum Woda Perfumowana 125 ml TESTER.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.