Historia ceny i opinie o Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 139.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 229.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 34 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 156.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 139 (wykryta w dniu: 2023-10-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 229. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml

Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml to esencja kwiatowa, powrót do włoskiej sztuki perfumiarskiej, która celebruje autentyczność, energię i różnorodność kobiet. Stworzony przez Alessandro Michele zapach wyobraża sobie jako bujny ogród pełen różnorodnych kwiatów i ich bogatych aromatów. Jest to bogaty zapach kwiatowy z lekko pudrowym aromatem, pełen pasji i tajemniczości. W jego skład wchodzi absolut naturalnej tuberozy, zbieranej w Indiach, połączony z absolutem naturalnego jaśminu, a także nuta pnącza Rangoon, po raz pierwszy użyta w perfumiarstwie, która zmienia kolor od białego do czerwieni. Nuty zapachowe to linia głowy z tuberozą i jaśminem, linia serca z Rangoon Creeper i irysem, oraz linia podstawy z wiciokrzewem. Gucci Bloom wyróżnia się na tle konkurencji bogactwem i pasją kwiatowych aromatów.

Gdzie kupić Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml

Według naszych danych Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 34 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml za kwotę 229 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 156 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Givenchy Gentleman Reserve Privee Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml?

Najtaniej Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml można było kupić za 139 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-31.

🏷️ Jaka jest cena Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml wynosi 229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Gucci Gucci Bloom Woda perfumowana 100ml posiada 156 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 50 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.