Historia ceny i opinie o Grundig masażer twarzy biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Grundig masażer twarzy biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.01.2024.

Cena Grundig masażer twarzy biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Grundig masażer twarzy biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Grundig masażer twarzy biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-10) wynosi 249.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Grundig masażer twarzy biały

Według naszych danych Grundig masażer twarzy biały można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Grundig masażer twarzy biały za kwotę 249.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Grundig masażer twarzy biały Opinie

Sprawdź również historia ceny BEURER FB 12.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Grundig masażer twarzy biały?

Najtaniej Grundig masażer twarzy biały można było kupić za 199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Grundig masażer twarzy biały aktualnie?

Aktualna cena Grundig masażer twarzy biały wynosi 249.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Grundig masażer twarzy biały?

Według serwisu Ceneo, Grundig masażer twarzy biały posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Masażer twarzy Pielęgnacja oczu wibracyjny masaż.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.