Historia ceny i opinie o Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 424.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 170.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 424.9 (wykryta w dniu: 2022-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 549. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D

Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D jest wyposażony w moc 2000 W i umożliwia regulację temperatury, co pozwala na odpowiednie dostosowanie do rodzaju przygotowywanych potraw. Posiada również funkcję odprowadzania tłuszczu, co zapewnia zdrowsze grillowanie. Jego inteligentna technologia Automatic Sensor Cooking wykrywa liczbę i grubość produktów na grillu, automatycznie dostosowując temperaturę i czas grillowania. Grill posiada wskaźnik poziomu wysmażenia, który sygnalizuje dźwiękiem etap przygotowania potrawy, oraz 6 automatycznych programów do różnych rodzajów potraw. Dodatkowo, grill ma tryb manualny, pozwalający na precyzyjne grillowanie według własnych preferencji. Urządzenie charakteryzuje się również łatwością w czyszczeniu dzięki pojemnej tacy i płytom nachylonym pod kątem 7 stopni.

Gdzie kupić Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D

Według naszych danych Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D za kwotę 549 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D, to w serwisie Ceneo znajdziesz 170 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Blender kielichowy Tefal Perfectmix+ BL811D38.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D?

Najtaniej Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D można było kupić za 424.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D aktualnie?

Aktualna cena Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D?

Według serwisu Ceneo, Grill elektryczny TEFAL Optigrill+ GC712D posiada 170 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Mysz Logitech MX Master 3 grafitowa (910-005694).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.