Historia ceny i opinie o Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy

Greentom Upp Classic czarno-czarny Spacerowy to wózek spacerowy dla dzieci zaprojektowany z myślą o ekologii i wygodzie. Posiada aluminiowy stelaż, cztery gumowe koła oraz kubełkowe siedzisko, zapewniające komfort podczas spacerów. Wykonany jest w całości z przetworzonego plastiku, co czyni go najbardziej zielonym wózkiem na rynku. Jego lekka konstrukcja ułatwia manewrowanie, a łatwość składania i kompaktowe przechowywanie czynią go praktycznym rozwiązaniem dla rodziców. W zestawie znajduje się osłona, bariera ochronna oraz kosz o pojemności 10 litrów. Greentom Classic wyróżnia się prostotą, funkcjonalnością i dbałością o środowisko, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla świadomych rodziców.

Gdzie kupić Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy

Według naszych danych Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Omnio V2 Czerwony Spacerowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy?

Najtaniej Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-23.

🏷️ Jaka jest cena Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy aktualnie?

Aktualna cena Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy?

Według serwisu Ceneo, Greentom Upp Classic czarno - czarny Spacerowy posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Phil&Teds Dash Żółty Spacerowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.