Historia ceny i opinie o Golarka Xiaomi Electric Shaver S700

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 58.44.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 326.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Golarka Xiaomi Electric Shaver S700

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Golarka Xiaomi Electric Shaver S700. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Golarka Xiaomi Electric Shaver S700, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 58.44 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 326. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Golarka Xiaomi Electric Shaver S700

Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 to męska golarka głowicowa, która może być zasilana sieciowo-akumulatorowo i umożliwia golenie na sucho i mokro. Jest to pierwsza ceramiczna elektryczna golarka firmy Xiaomi, wyposażona w innowacyjne ostrze ceramiczne, które jest ostrzejsze i bardziej odporne na zużycie niż zwykłe stalowe ostrza. Posiada cichy silnik bezszczotkowy oraz wytrzymały aluminiowy korpus z serii 6. Dzięki technologii Infinity Floating (IFT) oraz Independent Floating zapewnia wygodne golenie przy skórze, natomiast nowy system wykrywania brody z algorytmami PID i stała kontrola prędkości umożliwia gładkie golenie nawet mocno owłosionych obszarów. Golarka Xiaomi S700 wyróżnia się na tle konkurencji swoją wytrzymałością, precyzją golenia i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Gdzie kupić Golarka Xiaomi Electric Shaver S700

Według naszych danych Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 za kwotę 326 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 32.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Golarka Xiaomi Electric Shaver S700, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka REMINGTON Power Aqua Plus PR1350.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Golarka Xiaomi Electric Shaver S700?

Najtaniej Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 można było kupić za 58.44 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 aktualnie?

Aktualna cena Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 wynosi 326 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Golarka Xiaomi Electric Shaver S700?

Według serwisu Ceneo, Golarka Xiaomi Electric Shaver S700 posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Golarka REMINGTON PowerSeries PR1330.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.