Historia ceny i opinie o Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 164.02.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 228.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 164.02 (wykryta w dniu: 2022-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 228. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430

Golarka męska REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 to zaawansowane technologicznie urządzenie do golenia na sucho i mokro, wyposażone w głowice z ostrzami ComfortFloat i technologią HyperFlex, które zapewniają dokładność i wygodę użytkowania. Posiada funkcję trymera ComfortTrim do stylizacji zarostu oraz wodoodporną konstrukcję, umożliwiającą golenie pod prysznicem. Zasilana akumulatorowo, oferuje do 50 minut pracy bezprzewodowej, a wskaźnik ładowania informuje o stanie naładowania. Antybakteryjna głowica z jonami srebra ogranicza podrażnienia, a rotacyjny system golenia dostosowuje się do indywidualnych rysów twarzy, gwarantując gładkie i schludne efekty.

Gdzie kupić Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430

Według naszych danych Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 za kwotę 228 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka Enchen BlackStone 3.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430?

Najtaniej Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 można było kupić za 164.02 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 aktualnie?

Aktualna cena Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 wynosi 228 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430?

Według serwisu Ceneo, Golarka REMINGTON Hyperflex Aqua XR1430 posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Golarka REMINGTON R6 STYLE R6000.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.