Historia ceny i opinie o Golarka BRAUN Series 1 190S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Golarka BRAUN Series 1 190S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 157.51.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 192.85.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 93.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Golarka BRAUN Series 1 190S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Golarka BRAUN Series 1 190S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Golarka BRAUN Series 1 190S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 157.51 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 192.85. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Golarka BRAUN Series 1 190S

Golarka BRAUN Series 1 190S to męska golarka foliowa, która może być używana zarówno na sucho, jak i z zasilaniem akumulatorowym lub sieciowym. Posiada wąską precyzyjną głowicę, która doskonale radzi sobie z gładkim goleniem nawet w trudno dostępnych miejscach dzięki systemowi Touch-Sensitive, który dostosowuje się do nacisku użytkownika. Z pełnym naładowaniem w ciągu jednej godziny golarka zapewnia 40 minut golenia, a szybkie 5-minutowe ładowanie wystarczy na jedno golenie. Dzięki technologii SmartFoil, golarka jest delikatna dla skóry, natomiast system FreeFloat pozwala folii swobodnie podążać za konturem twarzy. Golarka posiada również trymer do długich włosów, wskaźnik ładowania LED i baterię Ni-MH. Jest 100% wodoodporna, co ułatwia czyszczenie, oraz ma automatyczną adaptację napięcia, co sprawia, że jest idealna w podróży. W zestawie znajduje się nasadka ochronna, szczoteczka do czyszczenia i przewód ładowarki.

Gdzie kupić Golarka BRAUN Series 1 190S

Według naszych danych Golarka BRAUN Series 1 190S można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Golarka BRAUN Series 1 190S za kwotę 192.85 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.29 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Golarka BRAUN Series 1 190S Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Golarka BRAUN Series 1 190S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 93 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Golarka BRAUN Series 1 190S w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka Mesko MS2920.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Golarka BRAUN Series 1 190S?

Najtaniej Golarka BRAUN Series 1 190S można było kupić za 157.51 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Golarka BRAUN Series 1 190S aktualnie?

Aktualna cena Golarka BRAUN Series 1 190S wynosi 192.85 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Golarka BRAUN Series 1 190S?

Według serwisu Ceneo, Golarka BRAUN Series 1 190S posiada 93 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Golarka Wahl Aqua Shave 7061-916.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.