Historia ceny i opinie o Golarka BRAUN MobileShave M-90

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Golarka BRAUN MobileShave M-90 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 57.95.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 138.01.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Golarka BRAUN MobileShave M-90

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Golarka BRAUN MobileShave M-90. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Golarka BRAUN MobileShave M-90, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 57.95 (wykryta w dniu: 2023-11-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 138.01. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Golarka BRAUN MobileShave M-90

Golarka BRAUN MobileShave M-90 to męska golarka foliowa, która może być używana na sucho i na mokro, z wbudowanym trymerem. Jest zasilana bateryjnie, co pozwala na 60 minut bezprzewodowego użytkowania. Jest idealna w podróży dzięki kieszonkowemu rozmiarowi i możliwości zasilania za pomocą 2 baterii AA. Folia golarki dostosowuje się do konturów twarzy, co zapewnia bezpieczne i wygodne golenie. Możliwość mycia pod wodą ułatwia czyszczenie urządzenia. Dodatkowym atutem jest zakrętka, która chroni folię i służy jako przedłużenie rączki. Golarka oferuje precyzję i jakość wykonania, z eleganckim designem, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem w każdej sytuacji.

Gdzie kupić Golarka BRAUN MobileShave M-90

Według naszych danych Golarka BRAUN MobileShave M-90 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Golarka BRAUN MobileShave M-90 za kwotę 138.01 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Golarka BRAUN MobileShave M-90 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Golarka BRAUN MobileShave M-90, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Golarka BRAUN MobileShave M-90 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka REMINGTON R6 STYLE R6000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Golarka BRAUN MobileShave M-90?

Najtaniej Golarka BRAUN MobileShave M-90 można było kupić za 57.95 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🏷️ Jaka jest cena Golarka BRAUN MobileShave M-90 aktualnie?

Aktualna cena Golarka BRAUN MobileShave M-90 wynosi 138.01 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Golarka BRAUN MobileShave M-90?

Według serwisu Ceneo, Golarka BRAUN MobileShave M-90 posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Golarka PHILIPS series 7000 S7783/55.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.