Historia ceny i opinie o Gogle VR Oculus Quest 2 64GB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gogle VR Oculus Quest 2 64GB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1776.42.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1889.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Gogle VR Oculus Quest 2 64GB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gogle VR Oculus Quest 2 64GB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gogle VR Oculus Quest 2 64GB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1776.42 (wykryta w dniu: 2023-12-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 1889. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gogle VR Oculus Quest 2 64GB

Gogle VR Oculus Quest 2 64GB to wysokiej jakości sprzęt VR, który oferuje niesamowitą swobodę przeglądania gier i materiałów z ulepszonymi kontrolerami i kompatybilnością z VR na komputerze. Łatwa konfiguracja, aplikacja mobilna i system zabezpieczający sprawiają, że urządzenie jest zawsze gotowe do działania. Dzięki procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ XR2 Platform oraz 6 GB pamięci RAM, gogle zapewniają płynne działanie, a rozdzielczość 1832 x 1920 pikseli na oko gwarantuje niesamowitą jakość obrazu. Wbudowane głośniki kierunkowe oferują kinowy dźwięk pozycyjny 3D, a możliwość transmitowania obrazu do kompatybilnego telewizora lub aplikacji mobilnej Oculus pozwala dzielić się doświadczeniem VR z innymi. Quest 2 wymaga zalogowania się do konta na Facebooku, co ułatwia spotkania ze znajomymi w VR i odkrywanie społeczności z całego świata.

Gdzie kupić Gogle VR Oculus Quest 2 64GB

Według naszych danych Gogle VR Oculus Quest 2 64GB można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gogle VR Oculus Quest 2 64GB za kwotę 1889 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 188.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gogle VR Oculus Quest 2 64GB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gogle VR Oculus Quest 2 64GB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gogle VR Oculus Quest 2 64GB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kierownica Thrustmaster T300 RS GT (4160681).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gogle VR Oculus Quest 2 64GB?

Najtaniej Gogle VR Oculus Quest 2 64GB można było kupić za 1776.42 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-09.

🏷️ Jaka jest cena Gogle VR Oculus Quest 2 64GB aktualnie?

Aktualna cena Gogle VR Oculus Quest 2 64GB wynosi 1889 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Gogle VR Oculus Quest 2 64GB?

Według serwisu Ceneo, Gogle VR Oculus Quest 2 64GB posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Zasilacz awaryjny Volt Polska SinusPRO 800E 800W 3SP080012E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.