Historia ceny i opinie o Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 359.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 464.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 359 (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 464.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały

Gofrownica Dezal 301.7 XL Biały to idealne urządzenie dla miłośników gofrów, które pozwala przygotować smaczną przekąskę w zaciszu domowym lub w mniejszych lokalach gastronomicznych. O mocy 1300 W, umożliwia szybkie upieczenie 2 prostokątnych placuszków, które można urozmaicić dodatkami takimi jak bita śmietana, dżem czy świeże owoce. Urządzenie wyróżnia się trwałą i bezpieczną konstrukcją z obudową ze stali szlachetnej i płytkami pokrytymi nieprzywierającą powłoką, co gwarantuje łatwe czyszczenie i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo posiada certyfikaty potwierdzające bezpieczny kontakt z żywnością oraz wydajne i wytrzymałe mechanizmy elektryczne.

Gdzie kupić Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały

Według naszych danych Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały za kwotę 464.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 46.49 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Gofrownica  Severin WA2106.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały?

Najtaniej Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały można było kupić za 359 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały aktualnie?

Aktualna cena Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały wynosi 464.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały?

Według serwisu Ceneo, Gofrownica  Dezal 301.7 XL Biały posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Gofrownica  TEESA TSA3224.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.