Historia ceny i opinie o Gofrownica Dezal 301.4

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gofrownica Dezal 301.4 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 283.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 359.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 292.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Gofrownica Dezal 301.4

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gofrownica Dezal 301.4. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gofrownica Dezal 301.4, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 283.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 359. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gofrownica Dezal 301.4

Gofrownica Dezal 301.4 to białe urządzenie o mocy 1300 W, które pozwala na wypieczenie 2 prostokątnych gofrów o idealnym kształcie w krótkim czasie. Jest to funkcjonalny sprzęt kuchenny o solidnym wykonaniu i atrakcyjnym designie, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki dużej mocy płyta szybko się nagrzewa, a ciasto równomiernie się wypieka, co zapobiega spalaniu lub niedopieczeniu gofrów. Konstrukcja urządzenia jest lekka, a specjalna formuła nieprzywierającej powłoki ułatwia przygotowanie gofrów i czyszczenie urządzenia, co eliminuje konieczność uciążliwego szorowania. Model ten wyróżnia się również estetycznie dzięki białemu kolorowi obudowy, co sprawia, że jest to nie tylko funkcjonalne, ale i ładne urządzenie w każdej kuchni.

Gdzie kupić Gofrownica Dezal 301.4

Według naszych danych Gofrownica Dezal 301.4 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gofrownica Dezal 301.4 za kwotę 359 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gofrownica Dezal 301.4 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gofrownica Dezal 301.4, to w serwisie Ceneo znajdziesz 292 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gofrownica Dezal 301.4 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Gofrownica ADLER AD 3056.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gofrownica Dezal 301.4?

Najtaniej Gofrownica Dezal 301.4 można było kupić za 283.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Gofrownica Dezal 301.4 aktualnie?

Aktualna cena Gofrownica Dezal 301.4 wynosi 359 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Gofrownica Dezal 301.4?

Według serwisu Ceneo, Gofrownica Dezal 301.4 posiada 292 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Gofrownica Dezal 301.5B czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.