Historia ceny i opinie o Gofrownica Breville DuraCeramic VST072

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 242.69.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 279.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Gofrownica Breville DuraCeramic VST072

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gofrownica Breville DuraCeramic VST072. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gofrownica Breville DuraCeramic VST072, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 242.69 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 279. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Gofrownica Breville DuraCeramic VST072

Według naszych danych Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 za kwotę 279 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 27.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gofrownica Breville DuraCeramic VST072, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kindle Paperwhite 5 6,8" (B09TMF6742).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gofrownica Breville DuraCeramic VST072?

Najtaniej Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 można było kupić za 242.69 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 aktualnie?

Aktualna cena Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 wynosi 279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Gofrownica Breville DuraCeramic VST072?

Według serwisu Ceneo, Gofrownica Breville DuraCeramic VST072 posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Zelmer ZCM7255.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.