Historia ceny i opinie o Głośnik Sonos One SL (Czarny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Głośnik Sonos One SL (Czarny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 644 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 859 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 13opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Głośnik Sonos One SL (Czarny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Głośnik Sonos One SL (Czarny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Głośnik Sonos One SL (Czarny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 644 zł (wykryta w dniu: 2022-11-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-23) wynosi 859 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Głośnik Sonos One SL (Czarny)

Według naszych danych Głośnik Sonos One SL (Czarny) można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Głośnik Sonos One SL (Czarny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Głośnik Sonos One SL (Czarny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Głośnik Sonos One SL (Czarny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Głęboka Purpura (Deep Purple).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Głośnik Sonos One SL (Czarny)?

Najtaniej Głośnik Sonos One SL (Czarny) można było kupić za 644 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-19.

🏷️ Jaka jest cena Głośnik Sonos One SL (Czarny) aktualnie?

Aktualna cena Głośnik Sonos One SL (Czarny) wynosi 859 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Głośnik Sonos One SL (Czarny)?

Według serwisu Ceneo, Głośnik Sonos One SL (Czarny) posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.