Historia ceny i opinie o Głośnik Sonos One SL (Czarny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Głośnik Sonos One SL (Czarny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 644.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 949.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 15.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Głośnik Sonos One SL (Czarny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Głośnik Sonos One SL (Czarny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Głośnik Sonos One SL (Czarny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 644 (wykryta w dniu: 2022-11-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 949. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Głośnik Sonos One SL (Czarny)

Według naszych danych Głośnik Sonos One SL (Czarny) można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Głośnik Sonos One SL (Czarny) za kwotę 949 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 94.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Głośnik Sonos One SL (Czarny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Głośnik Sonos One SL (Czarny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 15 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Głośnik Sonos One SL (Czarny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Sonos Beam Gen 2 (Czarny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Głośnik Sonos One SL (Czarny)?

Najtaniej Głośnik Sonos One SL (Czarny) można było kupić za 644 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-19.

🏷️ Jaka jest cena Głośnik Sonos One SL (Czarny) aktualnie?

Aktualna cena Głośnik Sonos One SL (Czarny) wynosi 949 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Głośnik Sonos One SL (Czarny)?

Według serwisu Ceneo, Głośnik Sonos One SL (Czarny) posiada 15 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Subwoofer Sonos SUB Gen 3 (Czarny).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.