Historia ceny i opinie o Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 139.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 247.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 50.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 139 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 247. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK)

Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) to lekka, optyczna mysz przewodowa ważąca zaledwie 68 gram, wyposażona w 6 przycisków oraz interfejs USB. Zaprojektowana dla doskonałych wrażeń podczas gry, Model O zachwyca precyzją, szybkością i wytrzymałością dzięki matowej powłoce Honeycomb. Opatentowany kabel pleciony gwarantuje uczucie myszy bezprzewodowej, a ślizgacze G-Skates z teflonu PTFE zapewniają płynny ruch i pełną kontrolę bez zakłóceń. Idealna dla każdego gracza, niezależnie od poziomu doświadczenia.

Gdzie kupić Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK)

Według naszych danych Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) za kwotę 247 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK), to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Roccat KONE AIMO Czarny (ROC11820BK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK)?

Najtaniej Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) można było kupić za 139 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) aktualnie?

Aktualna cena Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) wynosi 247 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK)?

Według serwisu Ceneo, Glorious PC Gaming Race Model O Matte Black (GOBLACK) posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny SPC Gear LIX Plus Czarna (SPG050).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.